WEDIK.

From moments to masterpieces

Navracím se k tradicím honosných svatebních portrétů, které známe dnes z muzejních expozic. S podporou nejmodernějších technologií oživuji tradici pro 21. století. Není nic pomíjivějšího než reportážní svatební fotka. Společně s týmem uměleckých profesionálů jsme se proto rozhodli vytvářet novomanželské portréty, které se dědí napříč generacemi. 

Svatební fotografie pro 21. století

1.

Představte si tým vysoce kvalifikovaných profesionálů, kteří pracují na tom, aby se zrodily vaše vysněné svatební fotografie. Skrze důkladné konzultace a diskuse porozumíme vaší vizi, preferencím a unikátnímu stylu. Poté tvoříme podrobný storyboard, který slouží jako plán celého focení a zajišťuje, že všichni zúčastnění mají sladěnou představu a jsou připraveni vaše sny přenést do reality. nezapomenutelné, žánrové, umělecké dílo, kostymér, rekvizitář, pracujeme s možnostmi filmového aranžmá.

2.

Náš tým je připraven realizovat fotografování přímo v den svatby. Scénograf dokonale připraví scénu, zatímco osvětlovací technici vytvoří překrásnou hru světla a stínu abychom mohli v jakoukoli vhodnou chvíli začít. S přesným plánováním a soustředěním na každý charakteristický detail umíme celou akci dokončit za jednu hodinu a nenarušit tak harmonogram slavnostní události.

3.

Není nic pomíjivějšího než fotografie na flash disku. Proto si doma pověsíte umělecké dílo, kterým všechny ohromíte. Mistrovský portrét v ručně vyráběném dřevěném rámu se dědí po generace.  Aby si fotografický artefakt zanechal svou kvalitu navěky, tiskneme na archivní fotografický papír lepený na dibond. Kvalita výsledného produktu je hodná výstavy ve světových galeriích.

GET IN TOUCH

Ozvěte se nám. Naše prvotní konzultace nic nestojí.